Big Band Fabryka Welny

Music Makes the Party...

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony!

Nasz zespół – Big Band Fabryka Wełny – to profesjonalna, wielokrotnie nagradzana orkiestra z siedzibą w Pabianicach. 

Your musical vibe

Twój muzyczny klimat

Pomyśl o pożądanym klimacie, ulubionej muzyce, gronie gości i repertuarze zespołu…

live music

live music

Oferujemy najlepszą muzykę na przyjęcia weselne, uroczystości prywatne i świąteczne, imprezy firmowe i prawie każde spotkanie towarzyskie, gdzie wymagana jest dobra muzyka i rozrywka NA ŻYWO!

Nasi wokaliści

olga fidrysiak myszkowska

kacper andrzejewski

Big Band Fabryka Wełny jest zupełnie innym zespołem w porównaniu do zwykłych imprezowych kapel. Jesteśmy wyrafinowani i profesjonalni,  gramy hity w stylu Glenn Miller Orchestra, Nat King Cole, Celine Dion i Frank Sinatra. Jeśli lubisz standardy ze Złotego Wieku Muzyki, to Big Band Fabryka Wełny jest kimś, kogo chcesz zabrać na scenę swojego wydarzenia.

Jeśli szukasz muzyki na imprezę taneczną, nasza orkiestra jest  zespołem do wynajęcia.. Mamy utalentowanych muzyków i wokalistów oraz efektowną sekcję dętą.

First dance

Pierwszy taniec

Chcemy, aby Twój pierwszy taniec był dla Ciebie tak wyjątkowy, jak to tylko możliwe, dlatego zawsze zagramy Twój pierwszy taniec na żywo. Będziemy współpracować z kierownikiem imprezy i Twoim fotografem, aby zapewnić płynny przebieg tej części dnia. Możemy również zagrać Twój pierwszy taniec za pośrednictwem naszej usługi DJ-a, jeśli potrzebujesz tego zamiast występu na żywo.

Odtwórz wideo

© Marek Kubisiak