olga fidrysiak

wokalistka
i nauczyciel akademicki

01

o mnie

Jest absolwentką łódzkiej Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów, specjalność: wokalistyka estradowa, klasa dr. hab. Anny Kamalskiej. Na co dzień pracuje jako instruktor śpiewu i wykładowca akademicki na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Od ponad dwóch lat jest wokalistką pabianickiego Big Bandu FABRYKA WEŁNY. Poza tym realizuję autorskie projekty muzyczne.

02

Portfolio

W dorobku wokalistki znajdują się nagrody i wyróżnienia znaczących festiwali muzycznych w Polsce i za jej granicami. Wraz Big Bandem FABRYKA WEŁNY wystąpiła w Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego OLD JAZZ MEETING „Złota Tarka” 2019 u boku takich artystów jak Dorota Miśkiewicz, czy Kuba Badach. Olga Fidrysiak reprezentowała kraj między innymi podczas koncertów i festiwali w Rosji, Belgii, Niemczech, Francji, Estonii, Bułgarii i na Łotwie. 

Jednym z jej ostatnich sukcesów jest I. miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym „Orfeo in Italia” w Lido di Jesolo (Włochy). Obecnie artystka rozpoczęła prace nad debiutancką płytą.

03

media społecznościowe

04

KONTAKT

mail

Email: dannyn@fakedesign.co

Tel: 1 868 70 56 99